Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

Food & Hospitality Africa 2018

Міжнародна виставка індустрії гостинності та продуктів харчування

Food_Hospitality_Africa.png

06/05/2018 - 08/05/2018

Йоганнесбург, ПАР

Food & Hospitality Africa 2018 в Йоганнесбурзі - це масштабна та престижна виставка продуктів харчування та напоїв в Африці, яка також презентує продукти виготовлені на континенті. Вона охоплює всі напрямки галузі продуктів харчування та напоїв, від м'ясної та молочної продукції, фруктів та овочів, кондитерських та хлібобулочних виробів до соусів, спецій та повного асортименту напоїв. Крім того, тут пропонують різні речі та предмети, які стануть у нагоді в індустрії гостинності. В основному Food & Hospitality Africa 2018 відвідують професійні покупці з числа представників державних установ, готелів, супермаркетів та ресторанів швидкого харчування для вивчення та порівняння пропозицій. Крім того, Food & Hospitality Africa 2018 – гарна можливість для встановлення нових ділових контактів та співпраці з іншими учасниками.

Виставка Food & Hospitality Африка має один зал, повністю присвячений харчовим продуктам і напоям з усього світу, і ще один зал, в якому презентують останні тенденції у галузі продуктів харчування, напоїв, індустрії гостинності, ресторанного обладнання, кейтерингу.

Найбільша торгівельна виставка на африканському континенті, яка щорічно приймає більше 10 000 професійних покупців протягом трьох днів.

Серед експонентів: сир та молочні продукти, продукти для дітей, засоби для чищення та гігієни, комп'ютери та комп'ютерне програмне забезпечення, та кімнатні сейфи, столові прилади, посуд та вироби зі скла, покриття для підлоги та стін, продукти харчування та напої, свіжі продукти, продукти заморожені/охолоджені, меблі та фурнітура.

Чому варто взяти участь?

Виставка об'єднує ключових гравців, що приймають рішення, та покупців з понад 180 експонентів з більш ніж 20 країн світу.

Торгівельна виставка, в якій представники промисловості зустрічаються для:

  • об’єднання потенційних клієнтів;
  • виходу на нові ринки;
  • взаємодії з особами, що особисто приймають рішення (за статистикою );
  • демонстрації нових продуктів.

Чому варто відвідати?

  • контакт з продавцями;
  • знання та навчання;
  • спілкування із представниками глобальних брендів;
  • можливості для розвитку;
  • виходи на нові ринки країн Африканського континенту.

Йоганнесбург - фінансова столиця Південної Африки, де розташовані 4 конференц-центри, в яких може працювати близько 5000 чоловік. Близько 10% ВВП з регіону Субсахарної Африки забезпечує Йоганнесбург. Унікальність міста полягає в тому, що тут немає домінуючої мови. Хоча англійська мова тут широко використовується всюди, домінуючої мовної групи, як у інших містах Південної Африки, тут немає.


Читайте також