Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

Morocco Food Expo

Міжнародна виставка агро та харчових продуктів

Morocco_Food_Expo.jpg

01/12/2018 - 03/12/2018

Касабланка, Марокко

Morocco Food Expo – це ключова виставка країни в сфері продуктового рітейлу, місце зустрічі постачальників та споживачів не тільки Марокко а й інших країни Північної та Центральної Африки.

З розвитком економіки Марокко, ринок рітейлу харчових продуктів країни стрімко збільшується, і, на сьогодні, його частка складає майже 13% ВВП країни. Нещодавно, уряд країни запровадив програму RAWAJ 2020, яка ставить на меті створення значної кількості сучасних великих супермаркетів по всій країні. В 2016 році в країні працюють понад 240 тис. продовольчих магазинів, з яких понад 2,2 тис. сучасних супермаркетів 6 мереж, які діють в країні, на долю яких припадає понад 15% продажів ринку всього рітейлу.Ці фактори позитивно вплинули на марокканський імпорт готових харчових продуктів, алкогольних та безалкогольних напоїв, тютюну . За 2016 рік країна імпортувала товарів майже на 1,5 млрд. доларів США, що на 25% більше ніж в минулому році. Великим попитом користувалися кондитерські вироби, борошномельна продукція, алкогольні та безалкогольні напої та інші харчові продукти. В 2016 році Україна значно збільшила поставки зернової продукції (майже 188 млн. доларів США, + 87%), соняшникової олії (22 млн. доларів США, +460%), кормів для тварин (53 млн. дол. США, +21%).

У 2016 році в роботі виставки взяли участь понад 70 компаній з 16 країн світу, проведено понад 360 ділових зустрічей з підписанням угод.

У 2017 році свою продукцію представили 160 брендів з 10 країн світу, було проведено 640 зустрічей формату B2B.

Чому варто взяти участь?

 • необмежений потенціал на ринку харчових продуктів та готельного господарства Марокко
 • розширення кола ділових контактів
 • нові партнери та розвиток власного бізнесу
 • потужна реклама бренду завдяки масштабній комунікаційній та інформаційній кампанії
 • можливість йти у ногу з часом й вести конкурентоспроможний бізнес

Серед відвідувачів – представники з таких категорій: сільське господарство, ферми, птахівництво, тваринництво, виробництво продуктів харчування та напоїв, імпортер продуктів харчування та напоїв, роздрібна торгівля, готельний бізнес, пекарні, тощо.

Чому варто відвідати?

 • ефективні способи вирішення проблем у бізнесі, переведення його на новий рівень
 • нові ринки збуту
 • прямий контакт з агентами та пошук осіб,які приймають рішення
 • обговорення умов контракту та ціни
 • підвищення рівня технічних знань
 • обговорення потреб бізнесу в нейтральному середовищі

Профіль експонентів: продукти та технології у харчовій промисловості; технології у сільському господарстві, індустрія гостинності.

www.moroccofoodexpo.com


Читайте також