Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

Anuga

35-а Міжнародна виставка продуктів харчування і напоїв

anuga.png

05/10/2019 - 09/10/2019

Кельн, Німеччина

Anuga – найбільша й найважливіша у світі профільна торгівельна виставка. Основний девіз виставки «Якість і безпека продуктів». Періодичність проведення Anuga: раз в 2 роки.

Завдяки своєму грандіозному масштабу і широкому охопленню Anuga заслужено вважається провідною подією у галузі харчової промисловості.

Anuga 2017: понад 7400 експонентів з 107 країн.

ANUGA представляє експонентам та професійним відвідувачам десять окремих експозицій «під одним дахом»:

  • "Anuga Fine Food" - «Основні харчові продукти і делікатеси»
  • "Anuga Gourmet" - «Фірмові страви»
  • "Anuga Chilled & Fresh Food" - "Свіжі і охолоджені фрукти, овочі, риба»
  • "Anuga Meat" - «М'ясо, ковбасні вироби, птиця»
  • "Anuga Frozen Food" - "Заморожені продукти та морозиво»
  • "Anuga Dairy" - «Молоко і молочні продукти»
  • "Anuga Bread & Bakery" - «Хліб, випічка, бакалійна продукція, гарячі напої»
  • "Anuga Drinks" - «Напої»
  • "Anuga FoorService" - «Технології для підприємств громадського харчування»
  • "Anuga Retail Tec" - «Технології, обладнання та послуги для роздрібної торгівлі»

Концепція «10 виставок під одним дахом» була введена в 2003 році і з тих пір постійно розвивалася і розширювалася. Така концепція чітко структурована і це - секрет успіху виставки, її гостей і учасників.

У програм також: «Форум системної гастрономії», спеціальні виставки «CreativeKitchen" і "VisionofCooking"; «Ніч німецької торгівлі», галузеві вечори молочної промисловості і заморожених продуктів, конгрес «Харчування для дорослих»; міжнародна конференція з халяльної продукції, інші форуми, презентації та експозиції; конкурс професійних шеф-кухарів Chef of the Year.

В рамках виставки ANUGA традиційно проходить спеціальний форум з гастрономічному продовольства, призначений, перш за все, для постачальників провізії, власників ресторанів і готелів. Концепція торгівлі завтрашнього дня і мистецтво мерчандайзингу обговорюються на спеціальному семінарі і також супроводжуються спеціальною виставкою.

Якість натуральних продуктів і зручність упаковки незмінно є ключовими питаннями всієї експозиції. На виставці Anuga в широкому асортименті представлені натуральні кава, соки, пиво, вино, а також сири, м'ясо, риба. Відсоток експонентів, що пропонують натуральні рослинну олію й навіть гірчицю і оцет, виготовлені з натуральних компонентів, на виставці Anuga неухильно зростає.

На виставці "Anuga" демонструється широкий спектр обладнання, починаючи від машин з обрізання апельсинової кірки і закінчуючи машинами з вирізання льоду.


Читайте також