Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

FOODEX Japan

44-а міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

FoodEx_Japan.jpg

05/03/2019 - 08/03/2019

Тіба, Японія

FOODEX JAPAN - виставка №1 продуктів харчування та напоїв в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Близько 2/3 учасників виставок (1979 з-поміж 3,282 експонентів) - міжнародні компанії, які використовують виставку як шанс встановити прямий контакт з покупцями з Японії. Виставку відвідають понад 80000 місцевих трейдерів, представників оптової та роздрібної торгівлі продуктами харчування.

FOODEX JAPAN - найбільша щорічна виставка країни в індустрії продуктів харчування і напоїв, яка охоплює відповідні галузі промисловості, такі як сільськогосподарські продукти, оброблені харчові продукти, а також безалкогольні та алкогольні напої (включаючи асортимент продуктів, які раніше не зустрічалися на японському ринку) .

Участь у виставці FOODEX JAPAN - це можливість знайти нові ринки збуту своєї продукції, особливо в Японії, яка в цій сфері переважно (до 20%) залежить від імпортних поставок.

FOODEX JAPAN проводиться за підтримки Міністерства міжнародних відносин Японії; Міністерства охорони здоров'я та праці Японії; Міністерства сільського, лісового та рибного господарства Японії; Міністерства землеробства, інфраструктури та транспорту Японії; Префектури міста Тіба; Японського суспільства із просування міжнародних зв'язків (JETRO), а також 45 галузевих та професійних асоціацій.

FOODEX JAPAN надасть можливість продемонструвати свої товари та послуги тисячам старих і нових покупців з усього азіатського ринку. Щорічно виставка приваблює близько 3200 експонентів з 77 країн, які представляють свою продукцію на 3800 стендах; а також 82000 професійних покупців.

Будуть представлені наступні види продукції: продукти із злаків, картоплі, овочі, фрукти, гриби, нарешті, хлібобулочні вироби, спагеті, паста, м'ясо і птиця, молоко, яйця, морепродукти, різні інгредієнти, делікатеси, упаковка, спеції та прянощі, цукор , сироп, мед, харчове масло, кондитерські вироби, десерти, здорова їжа, органічна їжа, натуральна їжа; алкогольні і безалкогольні напої, кава, чай, інше.

Тематичні виставки розподілені на наступні сектори:

  • Foodex Deli - продукти кулінарії;
  • Чай і кава - різні сорти чаю та кави та супутня продукція;
  • Здоров'я, органічні та натуральні продукти - продукти дієтичного харчування, продукти, вирощені без застосування добрив;
  • Їжа з Японії – місцеві продукти харчування.

Так само під час виставки будуть проведені семінари та різні заходи.

 

Японія - друга за величиною економіка в світі і має високу купівельну спроможність, імпортує 60% загального обсягу продовольчого ринку, а також Японія - економічний лідер Азії і по праву може слугувати відправною точкою для виходу на азіатський ринок.

www.jma.or.jp/foodex/en/


Читайте також