Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

КІБЕРБЕЗПЕКА – ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС

5b19273e63d3c469684492.png

В Україні  кібербезпека за останні три роки набула значних зрушень. Однак і сьогодні ще багато хто і в уряді, і в бізнесі, і в суспільстві не відчуває достатньої обізнаності про кіберзагрози або не підготовлені до них.

Мета форуму

надати можливості для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці та зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом (технології, законодавство, рішення); виявлення кращих практик у сфері інформаційної безпеки; налагодження міжгалузевого діалогу «Суспільство – бізнес – держава»; надання дієвого поштовху в українському суспільстві  для підвищення уваги до кібернетичних загроз і шляхів їх подолання.

ПЛЕНАРНА СЕСІЯ

Україна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпеки.

 Кіберекосистема як складне співтовариство взаємодіючих пристроїв, мереж, людей і організацій, процесів і технологій. Стратегія надання допомоги жертвам кібератак як  частина національної стратегії цифрової безпеки. Єдиний простір довіри до електронних послуг як основа цифрового майбутнього України.

 

 І ПАНЕЛЬ

 КІБЕРЕКОСИСТЕМА  ЯК ОСНОВА БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ

Стратегія кібербезпеки України – шляхи реалізації. Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»,  Державно-приватна взаємодія у сфері кібербезпеки – наша відповідь на нові кіберзагрози. Єдиний простір довіри як основа  безпеки доступу до електронних послуг. Політико-правові аспекти регулювання в кіберпросторі.

 

 ІІ Панель

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРАКТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ

Нові технології – нові потенційні загрози, комплексний підхід до безпеки; міграція в хмару –загрози і можливості кібербезпеки¸ Інтернет речей і розвиток гіперпов'язаності, стратегічне планування кібербезпеки,    кіберекосистема малого підприємства, формування кіберкультури  безпаперового офісу, незалежна оцінка й аналіз поточного рівня кібербезпеки, управління ризиками при збоях даних: відповідь і відновлення, план реагування на інциденти. цифрові докази, розроблення та впровадження національних стандартів і технічних регламентів надання допомоги жертвам кібератак.

ІІІ ПАНЕЛЬ

ОСВІТА І ПРОСВІТА

Підвищення цифрової грамотності громадян і культури безпекового поводження в кіберпросторі, комплексних знань, навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки; впровадження державних і громадських проектів підвищення рівня обізнаності суспільства щодо кіберзагроз і кіберзахисту; кадровий «голод»  у середовищі фахівців із ІБ, нові професії на стику ІТ та інших дисциплін; співробітники компанії як перша лінія захисту від кібератаки.


Під час роботи форуму провідні світові й українські компанії презентували сучасні технологічні розробки для розбудови кіберекосистем для різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.