Головна Новини Виставки Українські стенди Портфоліо Контакти

FHC China

china.jpg


Китайська Народна Республіка – потужна аграрно-індустріальна країна, що останні десятиліття показує рекордні темпи зростання економіки. Щорічний приріст ВВП в країні – 7%, середній щорічний імпорт складає 1,5 трлн дол. США, з яких понад 100 млрд. дол. США – імпорт харчових продуктів.

Україна має тісні торгівельні стосунки з Китаєм, що з року в рік тільки покращуються. Щороку з нашої країни експортується продуктів харчування на 500 млн дол. США, найбільшу частку складають: жири та олії рослинного і тваринного походження, зернові культури, мука, курячі яйця, м'ясо птиці, цукерки та кондитерські вироби, алкогольні та безалкогольні напої, тощо.

З метою просування продукції українського виробництва Центром підтримки експорту КТПП було досягнуто домовленості з організаторами виставки, щодо виділення окремого сектору для представлення українських виробників продуктів харчування та напоїв.

Організатори виставки, компанія Allworld Exhibitions має у своєму портфоліо більш ніж 200 успішних проектів у 14 країнах світу. Компанія займається організацією виставок у різних галузях з 1970 року.

Запрошуємо підприємства до участі в українському колективному стенді. Вартість забудованого стенду 9 кв.м. складає 4770 доларів, та включає в себе: стінові панелі, килимове покриття, назву компанії на фризі, освітлення, інформаційну тумбу, стіл, стільці, розетку, скляну вітрину для зразків, корзину для сміття. Додатково сплачується організаційний внесок 200 дол. США.

Центр підтримки експорту КТПП надає компаніям учасникам підтримку по бронюванню місць на виставці, додатковому обладнанню стенду, а також, у разі необхідності, бронюванню готелів, перельоту та оформлення візи.

Координатор підготовки та проведення заходу: Центр підтримки експорту, +38(044) 482-04-35, pan@kcci.org.uaЧитайте також

Статті зі схожою тематикою